Home

PEF dusman creştinism romania u21 meciuri Strada principala fotografie oriental

Fără personalitate, pe teren și pe bancă, România U21 cedează în fața  favoritei Spania. Ne așteaptă acum prima „finală” de la EURO: peste 3 zile,  contra Ucrainei - Lead.ro
Fără personalitate, pe teren și pe bancă, România U21 cedează în fața favoritei Spania. Ne așteaptă acum prima „finală” de la EURO: peste 3 zile, contra Ucrainei - Lead.ro

Unde joacă România U21 primele două meciuri acasă, în preliminariile EURO  2021. Anunţul făcut de FRF
Unde joacă România U21 primele două meciuri acasă, în preliminariile EURO 2021. Anunţul făcut de FRF

Națională U21 - Bilete FRF

România U21 încheie cu o remiză în Maroc, 2-2, seria meciurilor amicale.  Daniel Birligea l-a salvat din nou pe Bratu. Video - Fanatik.ro
România U21 încheie cu o remiză în Maroc, 2-2, seria meciurilor amicale. Daniel Birligea l-a salvat din nou pe Bratu. Video - Fanatik.ro

Naţionala U21 a României, amicale cu Portugalia şi Germania în luna martie,  în 2023 - Eurosport
Naţionala U21 a României, amicale cu Portugalia şi Germania în luna martie, în 2023 - Eurosport

România U21 | Federația Română de Fotbal

PRO TV - PRO TV și FRF, nou parteneriat pentru preliminariile EURO 2025.  PRO ARENA și VOYO vor transmite meciurile naționalei U21
PRO TV - PRO TV și FRF, nou parteneriat pentru preliminariile EURO 2025. PRO ARENA și VOYO vor transmite meciurile naționalei U21

ROMANIA U21 - LIECHTENSTEIN U21 4-0 | Generatia de EURO! Golurile lui  Puscas, Ianis Hagi si Petre duc nationala de tineret la turneul final!  TOATE FAZELE VIDEO | Sport.ro
ROMANIA U21 - LIECHTENSTEIN U21 4-0 | Generatia de EURO! Golurile lui Puscas, Ianis Hagi si Petre duc nationala de tineret la turneul final! TOATE FAZELE VIDEO | Sport.ro

Exclusiv | FRF, prima reacție legată de plecarea lui Emil Săndoi de la  naționala României U21
Exclusiv | FRF, prima reacție legată de plecarea lui Emil Săndoi de la naționala României U21

CE U21: România, înfrângere dramatică cu Ucraina - Tricolorii, eliminați  din faza grupelor - HotNews.ro
CE U21: România, înfrângere dramatică cu Ucraina - Tricolorii, eliminați din faza grupelor - HotNews.ro

Câte meciuri va găzdui România la Euro U21. A fost stabilit prețul  biletelor pentru partidele de la București și Cluj - Fanatik.ro
Câte meciuri va găzdui România la Euro U21. A fost stabilit prețul biletelor pentru partidele de la București și Cluj - Fanatik.ro

Breaking News | România U21 și-a aflat adversarele de la Euro 2021! Meciuri  de vis pentru tricolori
Breaking News | România U21 și-a aflat adversarele de la Euro 2021! Meciuri de vis pentru tricolori

România U21 - Ucraina U21 0-1, al doilea meci la EURO 2023. Calculele  pentru sferturi
România U21 - Ucraina U21 0-1, al doilea meci la EURO 2023. Calculele pentru sferturi

Echipa națională de fotbal a României Sub-21 - Wikipedia

România U21 - Portugalia U21 | Diferențe uriașe între loturile celor două  echipe! Cu cine se luptă "tricolorii mici" - Eurosport
România U21 - Portugalia U21 | Diferențe uriașe între loturile celor două echipe! Cu cine se luptă "tricolorii mici" - Eurosport

Lotul României U21 pentru partidele amicale cu Portugalia U21 și Germania  U21. Coubiș, out de pe listă
Lotul României U21 pentru partidele amicale cu Portugalia U21 și Germania U21. Coubiș, out de pe listă

România U21, amicale cu Finlanda și Maroc în martie

România U21 înfruntă Portugalia și Germania în 2023. Programul meciurilor

Cine transmite la TV România U21 - Spania U21, debutul la EURO 2023

Lotul anunţat de Emil Săndoi la România U21 pentru meciurile amicale cu  Portugalia şi Germania! Surpriză uriaşă: un jucător a refuzat convocarea
Lotul anunţat de Emil Săndoi la România U21 pentru meciurile amicale cu Portugalia şi Germania! Surpriză uriaşă: un jucător a refuzat convocarea

România U21 - Ucraina U21 0-1, la Euro 2023. Autogol pentru Dican, în  minutul 89. Rămânem fără punct și gol marcat - Antena Sport
România U21 - Ucraina U21 0-1, la Euro 2023. Autogol pentru Dican, în minutul 89. Rămânem fără punct și gol marcat - Antena Sport

România U21 nu scapă de critici după prestația de la EURO 2023

UNDER 21 | Meciuri de pregătire cu Spania și Țările de Jos | Federația  Română de Fotbal
UNDER 21 | Meciuri de pregătire cu Spania și Țările de Jos | Federația Română de Fotbal